Program Broncolor Gen NEXT

Broncolor co rok ogłasza kolejną edycję programu Gen NEXT. Jego celem jest wyłonienie i promocja młodych, utalentowanych i kreatywnych fotografów, a następnie mianowanie zwycięzców ambasadorami tego projektu.

Broncolor Gen NEXT

Kandydaci powinni przedstawić najbardziej inspirujące efekty swojej pracy, przesyłając maksimum trzy zdjęcia z różnych dziedzin fotografii na oficjalną stronę internetową konkursu.

Następny konkurs zostanie ogłoszony w 2017 r. 

Link do regulaminu konkursu w polskiej wersji językowej.

Każdy ambasador Broncolor GenNEXT otrzyma do dyspozycji sprzęt Broncolor o wartości 24 000 USD. W ramach dwuletniego programu ich prace będą prezentowane na stronie internetowej gennext.broncolor.com, dzięki czemu będą mogły dotrzeć do odbiorców na całym świecie, jak również zapewnią znaczny impuls do dalszego rozwoju ich kariery.

Działania i podróże ambasadorów i oraz inne informacje z tym związane można będzie śledzić na blogu. Tu będziemy dzielić się zakulisowymi tajemnicami ich pracy, jak również udostępnimy poradniki na temat różnych aspektów kreatywnej fotografii.

Ambasadorowie będą również reprezentować markę Broncolor na wybranych imprezach otrzymując cenny wkład i wsparcie podczas całej imprezy.

Program Gen NEXT został z sukcesem zapoczątkowany w maju 214 roku. Obecnie reprezentuje 5 wybitnych młodych fotografów z różnych dziedzin. Dzięki swojej inspirującej pracy, cieszą się zainteresowaniem na całym świecie, torując sobie drogę do dalszego rozwoju kariery.

Koniecznie odwiedź stronę internetową konkursu i zapoznaj się z warunkami udziału.